אנו מבינים כי גיבוי ושמירה על נתונים חשובים לעסקים קטנים וגדולים כאחד. בעולם העסקי המודרני, עם כמויות עצומות של נתונים שמאגדת הפעילות העסקית, זה צעד הכרחי ביותר לשמירת נתונים בצורה בטוחה ומאובטחת. גיבוי בענן לעסקים הוא פתרון מעולה לחברות ועסקים שמחפשים דרך לשמור את נתוניהם בצורה מאובטחת, מוצפנת ולגשת אליהם מכל מקום ובכל זמן בעת שנדרש. לפי מחקרים, כ-60% מהעסקים שאיבדו נתונים חשובים פעם אחת גם נכשלו בניסיונם להחזיר את העסק לשגרה מחדש ונאלצו לסגור פעילותם. גיבוי בענן לעסקים מאפשר לעסקים לשמור על הנתונים שלהם בטוחים במרכזי נתונים מחוץ לישראל ולגשת אליהם מכל מקום ובכל זמן שעולה הצורך, וכך מונע פגיעה כזו בפעילותם.

 במאמר הזה, נדון בפרטים נוספים על גיבוי בענן לעסקים, כמו גם בכך איך אפשר לבצע גיבוי בענן בצורה הטובה ביותר עבור העסק שלך.

מה זה גיבוי בענן לעסקים?

גיבוי בענן לעסקים הוא פעולה בה נתונים וקבצים של מחשב או שרת מסוים מאוחסנים בשרתי ענן ובמרכזי נתונים מרוחקים ומאובטחים. באמצעות הגיבוי בענן, מנהלי IT ומערכות מחשוב יכולים ליצור גיבוי של כל נתוני מערכות ושרתי המחשוב עליהם הם מופקדים ולשמור אותם במקום בטוח מבחינה פיזית וטכנולוגית. גיבוי בענן לעסקים מציע מערכת גיבוי מקוונת המאוחסנת במקום מרוחק מסביבת המחשוב אותה הוא מגבה. התהליך מאובטח, הנתונים מוצפנים ומוגנים בזמן הגיבוי ומאפשר לפעילות הגיבוי להתבצע בצורה אוטומטית בתזמון יומי קבוע ובכך להגן על המידע החשוב במקרה של כשל טכני, תקלה או אפילו תקיפת וירוס.

מהי הדרך הטובה ביותר לגיבוי שרתים בענן ?

ספקי שירותי גיבוי מנוהלים ושירותי ענן הם הפתרונות המקצועיים והאמינים ביותר למי שמחפש דרך בטוחה מקצועית ואמינה לאחסן את הנתונים החשובים של העסק שלו, במיוחד אם לעסק אין גורם טכני או מנהל רשת IT. 

במאה ה-21, יש מי שעדיין משתמש בכלים ישנים ומסוכנים לגיבוי כמו דיסקים קשיחים וזיכרונות פלאש כדי לאחסן את הנתונים שלו. אבל כלי האחסון האלה יכולים להינזק ולהיפגע על ידי וירוסים, תקלות חומרה, תקלות אנושיות וכו ', וברגע שכלי האחסון הזה נפגם, הנתונים שלכם יכולים להיות אבודים לצמיתות. לכן, השתמשו בשירותי גיבוי בענן לעסקים כדי להגן על הנתונים שלכם. זוהי דרך הגיבוי היציבה הבטוחה והאמינה ביותר שיש, בוודאי אם מבוצעת על-ידי מקצועני גיבויים והיא הדרך המומלצת ביותר לשמירת נתונים במרכזי נתונים מרוחקים. השירותים הללו מאפשרים לכם לגבות את הנתונים שלכם באופן אוטומטי ומתחדש בכל יום, ואתם, כמנהלי החברה תדווחו על פי צרכיכם באמצעות מייל סטטוס גיבוי יומי\שבועי וכך שתוכלו להיות בטוחים שהנתונים שלכם מאובטחים ובטוחים תמיד.

XORABACK לדוגמא היא חברה הנותנת שירותי גיבוי מנוהלים ומקצועיים לחברות ועסקים על-ידי מקצוענים בתחום ה IT והגיבוי. מערכת הגיבוי המתקדמת שלה תומכת בגיבוי כל סוגי המערכות העסקיות, כמו   VMware, Hyper-V, Microsoft SharePoint Server,  Microsoft Exchange Server ו- SQL Server. כמו גם תמיכה בגיבוי אפליקציות office 365 mailbox / one drive / sharepoint / team וכן Google Workspace. מרכזי הנתונים אליהם החברה מגבה נמצאים בענן AMAZON,MICROSOFT,GOOGLE,WASABI ועוד. XORABACK מציעים גיבוי לכל סוגי השרתים כולל מערכות קבצים על שרתי WINDOWS ו LINUX.להצטרפות לשירותי המחשב שלנו

ולקבלת ייעוץ ללא התחייבות

להבטחת שלמות הנתונים של העסק שלך ולהגנה מיטבית על-יד מקצוענים

  • Sep 2, 2020

גיבוי המידע הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעסקים וארגונים במחשוב העכשווי. הצורך בשירותי גיבוי מנוהלים על ידי מקצוענים מומחים הופך עוד יותר חשוב, בעידן שבו המידע והמערכות המחשוביות חיוניים עבור הפעילות השוטפת של העסק. במאמר הזה נתמקד בתכונות והיתרונות של שירותי גיבוי מנוהלים על ידי מקצוענים מומחים ונספק מענה לשאלות הנפוצות בנושא.

  • Aug 19, 2020

בעידן הדיגיטלי של היום, הנתונים הפכו לעמוד השדרה של כל עסק, ואיבודם עלול להוביל לתוצאות הרות אסון. לכן גיבוי נתונים הוא חיוני עבור כל ארגון, ללא קשר לגודלו או הענף שלו. שירותי גיבוי מנוהלים על ידי מחלקות IT פנימיות הפכו לבחירה פופולרית עבור עסקים המעוניינים להגן על הנתונים שלהם. במאמר זה נבדוק את היתרונות והחסרונות של שירותי גיבוי מנוהלים על ידי מחלקות IT פנימיות.

  • Jul 22, 2020

גיבוי נתונים הוא היבט קריטי באסטרטגיית ה-IT של כל עסק. זה כרוך ביצירת עותקים כפולים של נתונים חשובים ואחסונם במיקום מאובטח כדי להגן מפני אובדן נתונים במקרה של אסון או כשל במערכת אנו נציין את 10 הדברים החשובים שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו בנוגע לגיבוי המידע של העסק

  • Jun 17, 2020

ההבדלים בין תכנון התאוששות מאסון (DRP) לתכנון המשכיות עסקית (BCP). DRP מתמקד בשיקום תשתיות ומערכות IT לאחר שיבוש, בעוד BCP היא גישה רחבה יותר המקיפה את כל ההיבטים של פעילות העסק. המאמר מדגיש את חשיבותם של DRP וגם BCP בהגנה על עסקים מפני אסונות והבטחת המשכיותם.