באיי טי אם אקספרט שירותי מחשוב לעסקים הם המומחיות שלנו

עם ניסיון של מעל 20 שנים בתחום ניהול מערכות מחשוב, אבטחת מידע, גיבוי והתאוששות מאסון,

העסק שלך יהיה שמור, מגובה מוגן ובטוח כמבצר חסין.


איך זה יועיל לעסק שלך ?

  • תקבל שירות ממקצוען. מומחה. עם יחס אישי שאין לתאר. ובזמינות חלומית. 
  • שירותי המחשוב ו-IT הם מקיפים - ההבנה והשליטה היא רוחבית של כל מערכות ה IT בעסק שלך.
  • מקצוען של מערכות גיבוי וההמשכיות העסקית - המידע של העסק שלך מגובה שמור ומוגן כמו שלא יהיה בשום מקום אחר. קרה תרחיש קיצון ? העסק יחזור לעבוד תוך דקות גם אם השרתים "נפלו" או אף במקרה שהמשרד כולו מושבת.
  • מספר הלקוחות העסקיים של איי טי אם אקספרט הוא קטן אקסקלוסיבי ומובחר - לקוחות מקבלים שירות  כ- 12 שנים ומעלה.

ללקוח אופייני שלנו יש כ- 8 שרתים וכ- 75 מחשבים, והשירות שהוא מקבל זה לא רק "תמיכה כשיש תקלה" אלא בעיקר אחזקה מקיפה של כל מערכות המחשוב של העסק שלו 360 מעלות.

מה הלקוחות אומרים ? שהם ישנים טוב מאוד בלילה כי הם יודעים שהדבר החשוב להם מכל נמצא בידיים המקצועיות והנאמנות ביותר שיכלו לייחל להם.


אחת המשימות, בוודאי העיקרית והחשובה שבהן בשגרה השוטפת, היא לשמור על המידע ובסיסי הנתונים של הלקוחות מגובה בצורה מיטבית, מוגן, מאובטח ושמור במרכזי נתונים עם חסינות מחיקה.

זו משימה ללא הפסקה ומסביב לשעון מההבנה שהמידע העסקי החשוב של הלקוח הוא המבטיח את המשך קיומו, ובלעדי המידע אין עסק. מתוך היכרות רבת השנים שיש ללקוחות שלי ולי, ומתוך האמון שלהם בי, זה מאפשר להם להתרכז בקידום העסק שלהם כשהם סומכים עליי שבכל הקשור לאבטחת המידע ושלמותו, ההגנה עליו היא לא פחות ממיטבית.

צור איתי קשר לקבלת שירותי מחשוב לעסק שלך, אני זמין ואשמח לחזור אליך בהקדם.

*
*
*
*
  •  20/05/2020 12:00 AM

עסקים וארגונים דורשים פתרונות אמינים, יעילים וחסכוניים לניהול הפעילות המקוונת שלהם. שרתי ענן הופיעו כבחירה פופולרית לאירוח אתרים, אפליקציות ונתונים. במדריך המקיף הזה, נחקור את היתרונות והחסרונות של שרתי ענן, כולל היתרונות, התכונות והשיטות המומלצות שלהם.

  •  20/05/2020 12:00 AM

Office 365 ו-SharePoint הם שניים מהשירותים המקוונים הפופולריים ביותר בעולם. הם כלים חיוניים לעסקים, ארגונים ויחידים שרוצים להישאר פרודוקטיביים, לשתף פעולה עם אחרים ולגשת לקבצים ולנתונים שלהם מכל מקום בעולם. במאמר זה, נחקור מהם שירותי Office 365, SharePoint ושירותים מקוונים, היתרונות שלהם וכיצד להשתמש בהם כדי למקסם את הפרודוקטיביות שלך.

0+
0%
0
0+

ככל שעסקים גדלים, הצורך בפתרונות תקשורת יעילים הופך יותר ויותר חיוני. תקשורת יעילה מאפשרת שיתוף פעולה חלק, תגובות בזמן וחוויות לקוחות משופרות. כדי להבטיח שלעסקים יהיו פתרונות תקשורת אופטימליים, ניתן לפרוס מוצרים שונים כדי לשפר את קישוריות הרשת, האבטחה והניטור. במאמר זה, נחקור חמישה מוצרים מיצרנים מובילים: נתבי HP ו-Aruba, נקודות גישה לארובה, חומת אש של Check Point.

קרא עוד  

בעולם העסקים המתפתח, הטכנולוגיה והקדמה לא מאפשרים לנו להישאר במקום, המרוץ אחר הפתרונות הטובים ביותר לייעול הפעילות של העסק דורשת שיהיו לצדך נותני שירותי המחשוב הטובים המקצועיים והאמינים ביותר. שירותי מחשוב עשויים להיות הגורם המכריע להצלחה או לכישלון של עסק. זוהי גם הסיבה למה עסקים קטנים ובינוניים זקוקים לשירותי מחשוב יעילים כדי לפעול בצורה חלקה ויעילה יותר.

קרא עוד  

בעולם הדיגיטלי של היום, לתקשורת יש תפקיד מכריע בהצלחת כל עסק. עם עליית תדירות העבודה מרחוק והצורך הגובר באינטראקציות וירטואליות, פתרונות תקשורת יעילים חשובים מאי פעם. בין אם אתה בעל עסק קטן או תאגיד גדול, היכולת לתקשר ביעילות יכולה לעשות את כל ההבדל בהשגת היעדים שלך. במאמר זה, נסקור כמה מפתרונות התקשורת הטובים ביותר לעסקים שיכולים לעזור להגביר את ההצלחה שלך.

קרא עוד  

בעידן הדיגיטלי של היום, הטכנולוגיה משחקת תפקיד קריטי בהצלחתו של כל עסק. שירותי IT מתקדמים לעסקים הפכו לצורך חיוני והכרח של הפעילות העסקית, מכיוון שהם עוזרים לשפר את היעילות, האבטחה וכמובן את הרווחיות של העסק. במאמר זה נבין את המשמעות של שירותי IT וכיצד הם יכולים להועיל לעסקים.

קרא עוד  

בעולם הדיגיטלי של ימינו, הגנה על נתונים רגישים הפכה לעדיפות עליונה עבור אנשים וארגונים כאחד. איומי הסייבר מתפתחים כל הזמן והופכים להיות מתוחכמים יותר, מה שהופך את זה לחיוני שיש פתרונות אבטחה חזקים. במאמר זה, נחקור כמה מפתרונות האבטחה המתקדמים המוצעים על ידי טרנד מיקרו, גנים, ונבדוק נקודה שיעזרו לך לשמור על הנתונים שלך.

קרא עוד  

ככל שעסקים ממשיכים לצמוח, כך גם כמות הנתונים והמידע שהם צוברים. כדי לנהל את הנתונים הללו, עסקים מסתמכים על שרתים כדי לאחסן, לעבד ולאחזר מידע זה. עם זאת, שרתים אינם חסינים מפני בלאי, ודורשים תחזוקה שוטפת כדי לפעול בצורה מיטבית. במאמר זה, נחקור את החשיבות של תחזוקת שרתים עבור העסק שלך ואילו צעדים תוכל לנקוט כדי להבטיח שהשרתים שלך מתפקדים בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד  

להצטרפות לשירותי המחשוב שלנו

ולקבלת ייעוץ ללא התחייבות