באיי טי אם אקספרט שירותי מחשוב לעסקים הם המומחיות שלנו! זהו המקצוע שאנחנו עוסקים בו כבר 20 שנה ומלווים את לקוחותינו להצלחה במקצועיות, מומחיות, תוך שירות וזמינות מיידית. החברה שלנו מציעה מגוון רחב של שירותי מחשוב לעסקים בכל ענפי התעשייה והמגזר העסקי בארץ. אנו מספקים שירותים כמו הקמה ניהול ותחזוקת שרתים, ניהול רשתות מחשוב, אבטחת מידע, גיבוי ענן, שירותי גיבוי מנוהלים ושירות ותמיכה למשתמשי קצה. בחירה בשירותי המחשוב לעסקים שלנו תעזור לך להתמקד בפעילות ליבת העסק שלך עצמך ותאפשר לך לפנות יותר זמן ומשאבים להגדלת ריווחיות העסק שלך מבלי שתצטרך לדאוג כלל למערכות המחשוב. אנו יודעים לזהות את הצרכים של הארגון במטרה ליצור סביבת עבודה טכנולוגית שקטה. הרי מה שחשוב לכם זה להתמקד במטלות שלכם, את הפן הטכני תשאירו לנו, אנו נהיה שם כדי לספק לכם את התמיכה הכוללת ואת שירותי מחשוב לעסקים המקצועיים להם אתם זקוקים,  בזמינות מיידית. 

זה נשמע כמו שהתמקדנו בפעילות שלנו ונרצה לחזק זאת כאן שוב - אנחנו מתמחים בשירותי מחשוב לעסקים ומציעים פתרונות מתקדמים לכל הצרכים הטכנולוגיים של הארגון שלך.כמו שאנחנו אוהבים לספק שירות אישי ומקצועי ללקוחותינו, אנחנו גם מבינים כמה חשוב הזמן עבורם. לכן, אנו זמינים תמיד לפתרון בעיות טכנולוגיות בצורה מהירה ויעילה, בכל עת ובכל מקום.

מומחי איי טי אם אקספרט מספקים פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח ומסייעים בניהול ותחזוקת המערכות והתשתיות הטכנולוגיות. מטרתם העיקרית היא להבטיח את הזמינות והיעילות של המערכות הטכנולוגיות ולמנוע כל תקלה או הפרעה בזמן העבודה.

אצלנו מלבד שירותי התמיכה והשירות השוטפים הניתנים לעסק שלך, אנו מקפידים במיוחד על אבטחת המידע בכלל ועל שלמות המידע (גיבוי ענן) בפרט. הלקוחות שלנו מגובים לענן בתדירות יומית עם לא פחות משני תוכנות גיבוי שונות תוך שהמידע העולה לענן מוצפן ככה שרק מחזיק מפתח הפענוח יכול לגשת אליו.

אנו גם מציעים שירותי ניטור שליטה ובקרה לכל השרתים והמחשבים בארגון לאבטחת המערכות ולמניעת פגיעה ותקיפות סייבר

0+
0%
0
0+

להצטרפות לשירותי המחשוב שלנו

ולקבלת ייעוץ ללא התחייבות

ככל שעסקים גדלים, הצורך בפתרונות תקשורת יעילים הופך יותר ויותר חיוני. תקשורת יעילה מאפשרת שיתוף פעולה חלק, תגובות בזמן וחוויות לקוחות משופרות. כדי להבטיח שלעסקים יהיו פתרונות תקשורת אופטימליים, ניתן לפרוס מוצרים שונים כדי לשפר את קישוריות הרשת, האבטחה והניטור. במאמר זה, נחקור חמישה מוצרים מיצרנים מובילים: נתבי HP ו-Aruba, נקודות גישה לארובה, חומת אש של Check Point, תשתיות רשת ומערכת מצלמות.

קרא עוד  

בעולם העסקים המתפתח, הטכנולוגיה והקדמה לא מאפשרים לנו להישאר במקום, המרוץ אחר הפתרונות הטובים ביותר לייעול הפעילות של העסק דורשת שיהיו לצדך נותני שירותי המחשוב הטובים המקצועיים והאמינים ביותר. שירותי מחשוב עשויים להיות הגורם המכריע להצלחה או לכישלון של עסק. זוהי גם הסיבה למה עסקים קטנים ובינוניים זקוקים לשירותי מחשוב יעילים כדי לפעול בצורה חלקה ויעילה יותר.

קרא עוד  

בעולם הדיגיטלי של היום, לתקשורת יש תפקיד מכריע בהצלחת כל עסק. עם עליית תדירות העבודה מרחוק והצורך הגובר באינטראקציות וירטואליות, פתרונות תקשורת יעילים חשובים מאי פעם. בין אם אתה בעל עסק קטן או תאגיד גדול, היכולת לתקשר ביעילות יכולה לעשות את כל ההבדל בהשגת היעדים שלך. במאמר זה, נסקור כמה מפתרונות התקשורת הטובים ביותר לעסקים שיכולים לעזור להגביר את ההצלחה שלך.

קרא עוד  

בעידן הדיגיטלי של היום, הטכנולוגיה משחקת תפקיד קריטי בהצלחתו של כל עסק. שירותי IT מתקדמים הפכו להיבט חיוני והכרח של הפעילות העסקית, מכיוון שהם עוזרים לשפר את היעילות, הפרודוקטיביות וכמובן את הרווחיות של העסק. במאמר זה נבין את המשמעות של שירותי IT וכיצד הם יכולים להועיל לעסקים.

קרא עוד  

בעולם הדיגיטלי של ימינו, הגנה על נתונים רגישים הפכה לעדיפות עליונה עבור אנשים וארגונים כאחד. איומי הסייבר מתפתחים כל הזמן והופכים להיות מתוחכמים יותר, מה שהופך את זה לחיוני שיש פתרונות אבטחה חזקים. במאמר זה, נחקור כמה מפתרונות האבטחה המתקדמים המוצעים על ידי טרנד מיקרו, גנים, ונבדוק נקודה שיעזרו לך לשמור על הנתונים שלך.

קרא עוד  

ככל שעסקים ממשיכים לצמוח, כך גם כמות הנתונים והמידע שהם צוברים. כדי לנהל את הנתונים הללו, עסקים מסתמכים על שרתים כדי לאחסן, לעבד ולאחזר מידע זה. עם זאת, שרתים אינם חסינים מפני בלאי, ודורשים תחזוקה שוטפת כדי לפעול בצורה מיטבית. במאמר זה, נחקור את החשיבות של תחזוקת שרתים עבור העסק שלך ואילו צעדים תוכל לנקוט כדי להבטיח שהשרתים שלך מתפקדים בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד  
  •  20/05/2020 12:00 AM

עסקים וארגונים דורשים פתרונות אמינים, יעילים וחסכוניים לניהול הפעילות המקוונת שלהם. שרתי ענן הופיעו כבחירה פופולרית לאירוח אתרים, אפליקציות ונתונים. במדריך המקיף הזה, נחקור את היתרונות והחסרונות של שרתי ענן, כולל היתרונות, התכונות והשיטות המומלצות שלהם.

  •  20/05/2020 12:00 AM

Office 365 ו-SharePoint הם שניים מהשירותים המקוונים הפופולריים ביותר בעולם. הם כלים חיוניים לעסקים, ארגונים ויחידים שרוצים להישאר פרודוקטיביים, לשתף פעולה עם אחרים ולגשת לקבצים ולנתונים שלהם מכל מקום בעולם. במאמר זה, נחקור מהם שירותי Office 365, SharePoint ושירותים מקוונים, היתרונות שלהם וכיצד להשתמש בהם כדי למקסם את הפרודוקטיביות שלך.

כדי לדעת מהם השירותים המתאימים ביותר לעסק שלך, אנו מבצעים סקירה וחקר סביבת העבודה והממשקים עליהם העסק מושתת, ובהתאם לזה ולתקציב המיועד למערכות המחשוב אנו מתאימים את הפתרונות המדויקים ביותר.
בחירת פתרונות אבטחה היא חשובה להגנה על הרשת, ומוצרי האבטחה איתם אנו עובדים הם מהמתקדמים ביותר שיש כגון: טרנד מיקרו XDR\EDR צ'קפוינט פיירוול Genians NAC ועוד.
שילוב מוצרי האבטחה יחד עם מדיניות רשת ושרתים קפדנית תורמים משמעותית להגנה על רשת המחשוב בעסק שלך.