בדיקת גיבויים וחסינות וירוס כופר - ללא עלות (הטבה בשווי 2499 ש"ח)


בדיקת תקינות הגיבויים בעסק וחסינות מפני ווירוס כופר על-יד מומחה מערכות גיבוי והמשכיות עסקית. מה שעסקים וחברות לא יודעים זה שגם אם יש להם גיבויים שעובדים, ברוב המקרים הם מתגלים כחסרי תועלת מפני תוקף האקר שיכול להצפין אותם ולהפוך אותם לחסרי שימוש בשעת הצורך. אנו המומחים עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הגיבויים וההגנה על מידע עסקי ונוכל לחשוף כשלים פוטנציאליים בתהליך גיבוי המידע בעסק. עכשיו בהטבה לזמן מוגבל בשווי 2499 ש"ח ללא עלות ללקוחות עסקיים. להזמנה לחץ על כפתור ההזמנה מטה, השאר לנו את פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם לתיאום הבדיקה.


0.01 

פרטים נוספים


הבדיקה מבוצעת על-ידי מומחה מערכות גיבוי והתאוששות מאסון

יהודה ברדוגו - נעים להכיר !


עסק בוטיק ואקסקלוסיבי עם שירות אישי

באיי טי אם אקספרט שירותי מחשוב לעסקים הם המומחיות שלנו.
עם ניסיון של מעל 20 שנים בתחום ניהול מערכות מחשוב, אבטחת מידע, גיבוי והתאוששות מאסון,
העסק שלך יהיה שמור, מגובה מוגן ובטוח כמבצר חסין.

איך זה יועיל לעסק שלך ?
  • תקבל שירות ממקצוען. מומחה. עם יחס אישי שאין לתאר. ובזמינות חלומית. 
  • שירותי המחשוב ו-IT הם מקיפים - ההבנה והשליטה היא רוחבית של כל מערכות ה IT בעסק שלך.
  • מקצוען של מערכות גיבוי וההמשכיות העסקית - המידע של העסק שלך מגובה שמור ומוגן כמו שלא יהיה בשום מקום אחר. קרה תרחיש קיצון ? העסק יחזור לעבוד תוך דקות גם אם השרתים "נפלו" או אף במקרה שהמשרד כולו מושבת.
  • מספר הלקוחות העסקיים של איי טי אם אקספרט הוא קטן אקסקלוסיבי ומובחר - לקוחות מקבלים שירות  כ- 12 שנים ומעלה.
ללקוח אופייני שלנו יש כ- 8 שרתים וכ- 75 מחשבים, והשירות שהוא מקבל זה לא רק "תמיכה כשיש תקלה" אלא בעיקר אחזקה מקיפה של כל מערכות המחשוב של העסק שלו 360 מעלות.
מה הלקוחות אומרים ? שהם ישנים טוב מאוד בלילה כי הם יודעים שהדבר החשוב להם מכל נמצא בידיים המקצועיות והנאמנות ביותר שיכלו לייחל להם.

אחת המשימות, בוודאי העיקרית והחשובה שבהן בשגרה השוטפת, היא לשמור על המידע ובסיסי הנתונים של הלקוחות מגובה בצורה מיטבית, מוגן, מאובטח ושמור במרכזי נתונים עם חסינות מחיקה.
זו משימה ללא הפסקה ומסביב לשעון מההבנה שהמידע העסקי החשוב של הלקוח הוא המבטיח את המשך קיומו, ובלעדי המידע אין עסק. מתוך היכרות רבת השנים שיש ללקוחות שלי ולי, ומתוך האמון שלהם בי, זה מאפשר להם להתרכז בקידום העסק שלהם כשהם סומכים עלינו שבכל הקשור לאבטחת המידע ושלמותו, ההגנה עליו היא לא פחות ממיטבית.


3 תוכנות הגיבוי איתם אנו עובדים הן המובילות בעולם כיום.


אקרוניס

https://www.acronis.com

Acronis היא תוכנה מובילה בתחום הגיבוי והשחזור, המציעה פתרונות גיבוי בענן לעסקים בכל הגדלים. התוכנה תומכת בגיבוי קבצים בענן, גיבוי שרתים וגיבוי מחשבים אישיים. Acronis מובילה בגיבוי אוטומטי בענן, ניהול מרכזי של הגיבויים, הקמת אתר התאוששות מאסון ואבטחת מידע מתקדמת באמצעות הצפנה והגנה רוחבית לכל רשת המחשוב. התוכנה מספקת גם יכולות מתקדמות לשחזור נתונים והתאוששות מאסון, והינה פתרון אידיאלי לעסקים הדורשים רמת אבטחה ושחזור נתונים גבוהה.


XORABACK

https://www.xoraback.com

XORABACK, מספקת פתרונות גיבוי ושחזור בענן המתאימים לעסקים קטנים ובינוניים. היא תומכת בגיבוי קבצים בענן, גיבוי שרתים, וגיבוי מחשבים אישיים. התוכנה מציעה אפשרויות גיבוי אוטומטי בענן וניהול מרכזי של הגיבויים בממשק ניהול מתקדם. התוכנה מאפשרת יעדי גיבוי על-ידי בחירה בין ספקי אחסון מובילים שונים כמו Amazon S3, Microsoft Azure ו-Google Cloud ווסאבי ועוד.

XORABACK מציעה שירות פרימיום מתקדם לניהול מערכות הגיבוי ללקוחות עסקיים, הרוצים להבטיח את המקצועיות בכל הקשור לטיפול במידע של העסק שלהם.


VEEAM

https://www.veeam.com

Veeam היא אחת התוכנות המובילות בשוק הגיבוי הענן לעסקים. Veeam מציעה פתרונות גיבוי ושחזור מתקדמים המספקים זמינות גבוהה לנתונים וליישומים קריטיים. התוכנה תומכת בגיבוי שרתים, מכונות וירטואליות, וקבצים בענן. היא מציעה גיבוי אוטומטי בענן ושחזור מהיר של נתונים במקרי חירום. Veeam היא פתרון מומלץ לעסקים הזקוקים לגיבוי אמין וביצועים גבוהים.

לקוחות איי טי אם אקספרט מגובים בשתיים משלוש תוכנות הגיבוי הללו לכל הפחות. אנו מקפידים להשתמש בגיבוי נוסף כדי להגביר את הביטחון בזמינות המידע החשוב של העסק של הלקוחות שלנו.