אקרוניס נוסדה ב-2003, ביססה את עצמה מאז כמובילה עולמית בהגנת סייבר, ומציעה פתרונות חדשניים שנועדו להגן על נתונים בכל הסביבות - ממערכות פיזיות, וירטואליות ומבוססות ענן ועד למכשירים ניידים ונקודות קצה. משימת הליבה של אקרוניס סובבת סביב העצמת ארגונים, חברות, עסקים ומשתמשי קצה יחידים עם הכלים המתקדמים שקיימים קיום והדרושים להם כדי להגן על הנכסים הדיגיטליים של העסק שלהם ולהבטיח גיבוי אמין והמשכיות עסקית מול איומי סייבר מתפתחים הצצים חדשות לבקרים. עם התמקדות בפשטות, אמינות וביצועים, אקרוניס זכתה באמון של מיליוני משתמשים ברחבי העולם, המשתרעים על תעשיות כמו IT, בריאות, פיננסים וממשל. התפתחות הפתרונות של אקרוניס העולמית וכן אקרוניס ישראל והגישה הייחודית שלהן להגנת סייבר, משפיעה בצורה ברורה ואמיתית על יכולות עסקים ויחידים כאחד להבטיח הגנה מיטבית על הנכסים הדיגיטליים שערכם לא יסולא בפז. 

האבולוציה של פתרונות גיבוי נתונים

לא תמיד היה ניתן לייצר מערכות גיבוי והמשכיות עסקים במרחק קליק כמו שמאפשרת לנו תוכנת אקרוניס. 

פתרונות גיבוי נתונים בעבר הלא רחוק חייבו רמה גבוהה של ידע והבנת מנגנוני סביבת המחשוב ומערכות ההפעלה כדי לפרוס מערכות גיבוי בסביבות עסקיות מורכבות. רובוט גיבוי וקלטות גיבוי אלו מושגים שלא בהכרח יהיו מוכרים למטמיע פתרונות גיבוי עדכניות ומתקדמות. הענן שולט ומהווה מרכיב יעד מספר אחד לגיבוי הנתונים גם לכאלה שהם חסיני מחיקה. 

אקרוניס העבירה אותנו מפתרונות מבוססי קלטות לפלטפורמות המתוחכמות ומבוססות הענן של ימינו. מבחינה היסטורית, גיבוי נתונים היה תהליך עתיר עבודה, שהסתמך לעתים קרובות על מדיה פיזית והתערבות ידנית. עם זאת, עם הופעתן של הטכנולוגיות המתקדמות שמובילה אקרוניס עם גיבוי מבוסס דיסק, מניעת כפילויות ושכפול, אבטחת המידע המגובה, ארגונים השיגו יעילות ואמינות רבה יותר בשמירה על הנתונים שלהם. 

הופעת הווירטואליזציה ומחשוב הענן חוללה מהפכה נוספת בנוף הגיבוי, ואפשרה לארגונים להשיג רמות חסרות תקדים של מודולריות, גמישות וחסכון כספי משמעותי. אקרוניס מילאה תפקיד מרכזי בטרנספורמציה הזו, כשהיא חלוצה בטכנולוגיות חדשניות שענו על הצרכים המתפתחים של עסקים מודרניים עם מערכות מחשוב מורכבות ואף פשוטות של עסקים גדולים וקטנים כאחד. 

אקרוניס מציעה מחיר סביר מאוד עבור חבילה מקיפה של פתרונות גיבוי הממנפים טכנולוגיות מתקדמות כגון בלוקצ'יין, בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לספק הגנה חסרת תקדים על נתונים בסביבות השונות. רק מי שעבד עם מערכות גיבוי מגוונות ושונות ידע ממש להעריך את המקום הנפלא שתוכנת אקרוניס לוקחת אותנו אליו בלי מאמץ כלל. על ידי הבנת ההקשר ההיסטורי של פתרונות גיבוי נתונים, תסבו הערכה עמוקה יותר לתחכום וליעילות של הפתרונות של אקרוניס. 

הבנת החשיבות של הגנת מידע 

אנו מדגישים באופן בלתי מתפשר את החשיבות הקריטית של הגנת מידע בנוף הדיגיטלי של ימינו  עם התפשטות איומי הסייבר כגון תוכנות כופר, פריצות וגניבת מידע ואף התקפות פנימיות, ארגונים מתמודדים עם סיכונים חסרי תקדים למידע הרגיש שלהם. ההשלכות של אובדן נתונים או פשרה בהגנה עליהם עלולות להיות חמורות עם השלכות קריטיות לשרידות הארגון, החל מהפסדים כספיים ועונשים רגולטוריים ועד לפגיעה במוניטין ולחבויות משפטיות ואף חוסר יכולת להשתקם מאירוע קיצון של איבוד מידע. על רקע זה, הצורך בפתרונות הגנת מידע חזקים ואיכותיים מעולם לא היה נדרש וגדול יותר. אקרוניס מציעה גישה מקיפה 360 מעלות להגנה על נתונים, הכוללת גיבוי, התאוששות מאסון, המשכיות עסקית אבטחת סייבר וניהול נתונים. על ידי הטמעת פתרונות אקרוניס, ארגונים יכולים לחזק את ההגנות שלהם, להפחית סיכונים ולהבטיח המשכיות עסקית מול אתגרים ותרחיש קיצון בלתי צפויים. 

התכונות והיכולות של אקרוניס

Acronis מציעה מהדורות וגרסאות שונות של התוכנה שלה המותאמות לדרישות וסביבות משתמש שונות, כולל משתמשים אישיים/ביתיים, עסקים קטנים, ארגונים וספקי שירותים. חלק מהמהדורות הפופולריות כוללות את Acronis True Image לשימוש אישי, Acronis Cyber Protect לעסקים ו-Acronis Cyber Backup להגנה על נתונים ברמת הארגון. Acronis True Image Acronis True Image הוא פתרון גיבוי ושחזור מקיף למשתמשים אישיים וביתיים. זה מאפשר למשתמשים ליצור תמונות דיסק מלאות של המחשב (IMAGE), לבצע גיבויים מצטברים אינקרמנטליים ולשחזר מערכות למצבים קודמים ימים ואף שבועות(גם שנים) אחורה ככל שנדרש במקרה של אובדן נתונים או כשל בחומרה. 

 Acronis CyberProtect היא פלטפורמת הגנת סייבר מתוחכמת ומקיפה משולבת המיועדת לעסקים חברות וארגונים קטנים וגדולים כאחד. הפתרון משלב יכולות גיבוי ושחזור מאסון עם תכונות אבטחת סייבר מתקדמות כגון הגנה נגד תוכנות זדוניות, הערכות פגיעות, מניעת וירוס כופר ואחסון גיבוי מאובטח על-ידי מפתח הצפנה וסיסמא. - Acronis Cyber Backup הוא פתרון גיבוי ושחזור שניתן להרחבה כשנדרש, המותאם להגנה על נתונים ברמת הארגון. הוא מציע ממשק ניהול מרכזי, אפשרויות גיבוי גמישות ותכונות אבטחה מתקדמות כדי להבטיח את הבטיחות השלמות והזמינות של נתונים עסקיים קריטיים.

 Acronis Cyber Protect Cloud היא פלטפורמת הגנת סייבר מבוססת ענן המיועדת לספקי שירותים. הוא מציע שירותי גיבוי, התאוששות מאסון ואבטחת סייבר מקיפים ללקוחות הקצה, כולל יכולות ניהול מרחוק ותמיכה בריבוי לקוחות, והכל בממשק ניהול מרכזי. 

Acronis Backup Advanced  הוא פתרון גיבוי ושחזור All-in-One עבור עסקים עם סביבות IT מורכבות. הפתרון הזה מספק תכונות מתקדמות של גיבוי, מניעת כפילויות והצפנה מידע לאפליקציות כדי להגן על נתונים משמעותיים וקריטיים בעסק ולהבטיח המשכיות עסקית בעת תרחיש קיצון.

 Acronis Backup for VMware הוא פתרון גיבוי מיוחד עבור סביבות וירטואליות של VMware. הוא מציע גיבוי ללא סוכנים (AGENTS), יכולות גיבוי אינקרמנטליות מצטברות ואפשרויות שחזור ברורות ומפורטות כדי לייצר סביבה מוגנת ומאובטחת של מכונות וירטואליות ולמזער את זמן ההשבתה בסביבות VMware. 

פירוט התכונות והיכולות של Acronis, שמים אותו ללא כל ספק כבחירה המועדפת לגיבוי נתונים והגנת סייבר. חלק חשוב ובלתי נפרד הוא הממשק הידידותי והמאוד קל לתפעול של פורטל הניהול, המאפשר לארגונים וחברות להגדיר ולנהל בקלות ואף עצמאית את מדיניות הגיבוי, תזמוני הגיבויים והאפשרויות המתקדמות של שמירת הנתונים, המשכיות עסקית ובניית אתר להתאוששות מאסון. זה קל ופשוט, לא תאמינו כמה. 

הפתרונות שציינו מאופיינים בחוסן המרשים שלהם ובאמינות בלתי מתפשרת על דיוק גיבוי סביבת המחשוב והגנה על המידע, המבטיחים שהנתונים בטוחים ומוגנים בצורה מיטבית מפני האיומים, כולל כשלי חומרה, טעויות אנוש, אסונות טבע והתקפות סייבר. עם תכונות כגון גיבויים אינקרמנטליים מצטברים, התאוששות מהירה מבוססת תמונת מצב של השרת ורשת המחשוב, אקרוניס מאפשרת לארגונים למזער את זמן ההשבתה ולמקסם את הפרודוקטיביות במקרה של אירוע אובדן נתונים. יתרה מכך, הפתרונות של Acronis מתוכננים להתאים בצורה חלקה לצרכים המתפתחים של ארגונים, ותומכים בסביבות מגוונות כגון שרתים פיזיים, מכונות וירטואליות, מופעי ענן ומכשירים ניידים. בין אם הם פרוסים במקום או בענן, הפתרונות של Acronis מספקים ביצועים ויעילות עקביים, מגובים על ידי פרוטוקולי הצפנה ואבטחה מהטובים מסוגו. 


מהם סוגי הגיבויים של אקרוניס ? 

1. גיבוי תמונה מלא IMAGE: אקרוניס מאפשרת למשתמשים ליצור תמונות דיסק מלאות של המערכות שלהם, כולל מערכת ההפעלה, היישומים, ההגדרות והנתונים. גיבוי מקיף זה מבטיח שניתן לשחזר את כל ההיבטים של המערכת במקרה של אסון. 

2. גיבוי אינקרמנטלי ודיפרנציאלי: אקרוניס תומכת בשיטות גיבוי מצטברות ודיפרנציאליות, המאפשרות פעולות גיבוי יעילות רק על ידי לכידת שינויים שבוצעו מאז הגיבוי האחרון. זה מקטין את זמן הגיבוי ודרישות שטח האחסון. 

3. אפשרויות גיבוי גמישות: משתמשים יכולים לתזמן גיבויים להפעלה אוטומטית במרווחי זמן ספציפיים או להפעיל אותם באופן ידני לפי הצורך. אקרוניס מציעה גם גמישות בבחירת יעדי גיבוי, כולל כוננים מקומיים, אחסון רשת, אחסון בענן ועוד.

4. התאוששות מהירה: במקרה של אובדן נתונים או כשל במערכת, אקרוניס מאפשרת התאוששות מהירה בכך שהיא מאפשרת למשתמשים לשחזר את המערכות שלהם מתמונות גיבוי. התוכנה מציעה אפשרויות לשחזור מערכת מלא, שחזור קבצים בודדים או שחזור סלקטיבי של נתונים ספציפיים. 

5. הצפנת נתונים ואבטחה: אקרוניס נותנת עדיפות לאבטחת נתונים על ידי מתן אפשרויות הצפנה להגנה על תמונות גיבוי ולהבטחת סודיות. משתמשים יכולים להצפין את הגיבויים שלהם עם אלגוריתמי הצפנה חזקים כדי להגן על מידע רגיש. 

6. שחזור אוניברסלי: Acronis True Image כולל תכונת שחזור אוניברסלי, המאפשרת למשתמשים לשחזר תמונות גיבוי לתצורות חומרה שונות. פונקציונליות זו שימושית במיוחד בעת הגירה לחומרה חדשה או שחזור למכונות שונות. 

7. תאימות חוצה פלטפורמות: אקרוניס מספקת פתרונות התואמים למערכות הפעלה שונות, כולל Windows, macOS, Linux, iOS ו-Android. תמיכה חוצה פלטפורמות זו מבטיחה שמשתמשים יכולים להגן ולשחזר נתונים במכשירים וסביבות שונות. 

8. הגנת סייבר של אקרוניס: אקרוניס הרחיבה את ההיצע שלה מעבר לפתרונות גיבוי מסורתיים כדי להקיף תכונות הגנת סייבר מקיפות. זה כולל תכונות כגון הגנה נגד תוכנות זדוניות, הערכות פגיעות ואחסון גיבוי מאובטח להגנה מפני איומי סייבר מודרניים. 


מה גורם לאקרוניס להיות הבולטת בשוק ? 

בעוד שישנן אפשרויות רבות לגיבוי והגנה על נתונים, אקרוניס ניצבת בראש  ומבדילה את עצמה באמצעות השילוב שאין שני לו של חדשנות, ביצועים גבוהים ואמינות. היבט מרכזי אחד שמייחד את אקרוניס הוא חבילת השירותים המקיפה שלה, שחורגת מפתרונות גיבוי מסורתיים ומקיפה מגוון רחב של יכולות הגנת סייבר. מגיבוי והתאוששות מאסון ועד למניעת כופר וניהול נתונים, אקרוניס מציעה גישה הוליסטית לשמירה על נתונים בכל הסביבות. יתרה מכך, הפתרונות של אקרוניס מאופיינים בביצועים וביעילות ללא תחרות. תוך מינוף טכנולוגיות מתקדמות כגון מניעת כפילות נתונים מונעי בינה מלאכותית ועיבוד פרללי מקבילי, אקרוניס מספקת מהירויות גיבוי גבוהות ביותר המובילות בתעשייה ומייצרת צורך מינימלי באחסון תודות לגיבוי אינקרמנטלי(מצטבר), מה שמבטיח שהעסק שלך יכול לבצע גיבוי גם במהלך יום העבודה כגיבוי שעתי ללא התפשרות על רוחב פס אינטרנטי שאינו מושפע כלל. ההגנה על הנתונים היא ללא הקרבת ביצועי רשת או שרתים. גורם נוסף שמייחד את אקרוניס הוא המחויבות שלה לחדשנות ולשיפור מתמידים. עם צוות מסור של חוקרים ומפתחים, אקרוניס נמצאת בחזית הקדמה הטכנולוגית בתחום הגנת הסייבר ומקומה שם מובטח לעוד שנים רבות שיבואו. בין אם מדובר בשילוב בלוקצ'יין לאימות נתונים או מינוף למידת מכונה לזיהוי איומים, אקרוניס מפתחת כל הזמן את הפתרונות שלה כדי להתמודד עם אתגרים חדשים ומקפידה להישאר בקדמת הבמה. אקרוניס היא המובילה בשוק הגיבוי משולב הגנת סייבר והיא נשארת הבחירה המועדפת עבור ארגונים המחפשים פתרונות גיבוי והגנה חזקים ואמינים לנתונים. 

יישומים מהעולם האמיתי של פתרונות הגיבוי של Acronis 

דוגמה אחת כזו היא תאגיד רב לאומי שעמד בפני מתקפת כופר הרסנית, המאיימת להצפין נתונים קריטיים ולשבש את הפעילות העסקית. תוך שימוש בפתרונות הגיבוי והשחזור של אקרוניס, הארגון הצליח לשחזר במהירות את המערכות שלו למצב שלפני התקיפה, תוך מזעור זמן ההשבתה והימנעות מאובדן נתונים יקר וכמובן הימנעות מתשלום כופר לתוקפים. מקרה נוסף לדוגמא, עסק קטן הפועל במגזר הבריאות מצא את עצמו מתקשה לעמוד בדרישות הרגולטוריות המחייבות אותו להגנה קפדנית על מידע ואבטחת הגישה למידע. עם חבילת הפתרונות להגנת הסייבר המקיפה של אקרוניס, כולל מענה הגיבוי, הצפנה ותוכנות אנטי-זדוניות, הארגון הצליח להשיג תאימות תוך שמירה על מידע רגיש של המטופל מפני איומים פוטנציאליים. 

הגנת סייבר של אקרוניס: 

גישה מקיפה להגנה על המידע הגישה ההוליסטית של אקרוניס להגנת סייבר, חורגת מפתרונות גיבוי מסורתיים ומקיפה מערך מקיף של כלים וטכנולוגיות שנועדו להגן על נתונים מפני איומי סייבר מודרניים. בליבה של אסטרטגיית הגנת הסייבר של אקרוניס היא השילוב של פונקציות גיבוי, אבטחת סייבר וניהול נתונים בפלטפורמה אחת מאוחדת. 

מרכיב מרכזי אחד בגישת הגנת הסייבר של אקרוניס הוא הדגש שלה על איתור ומניעת איומים בצורה יזומה. תוך מינוף אלגוריתמים מתקדמים מונעי בינה מלאכותית, אקרוניס עוקבת באופן רציף אחר פעילות המסומנת כחשודה ומעכב אחר פגיעויות אבטחה פוטנציאליות. זה מאפשר לארגונים וחברות עסקיות לזהות במהירות ולצמצם איומים לפני שהם מסלימים להתקפות מורכבות. בנוסף לכך, אקרוניס משלבת מנגנוני הצפנה ואימות חזקים כדי להבטיח את ההשלמות של הנתונים כשהם נמצאים בענן ובדרך אליו בעת גיבוי. 

על ידי הצפנת נתונים באמצעות אלגוריתמים סטנדרטיים בתעשייה ומינוף טכנולוגיית הצפנה לאימות נתונים, אקרוניס מספקת לארגונים את השקט הנפשי החשוב והמשמעותי ביותר בידיעה שהמידע הרגיש שלהם מוגן מפני גישה בלתי מורשית והתעסקות בו של גורמים זדוניים. יתרה מכך, פתרונות הגנת הסייבר של אקרוניס מתוכננים להיות אדפטיביים וניתנים להרחבה, ומאפשרים לארגונים להתאים את רמת האבטחה שלהם כדי לענות ככל שניתן על הצרכים והדרישות הספציפיות שלהם. 

בין אם מדובר בפריסת הגנה לעמדות קצה עבור עובדים המתחברים מרחוק או הטמעת אבטחה מרובת עננים עבור עומסי עבודה מבוזרים, אקרוניס מיישמת הלכה למעשה גישה גמישה ומודולרית להגנת סייבר שיכולה להתפתח ולהישאר עדכנית כל הזמן ככל שמפת האיומים משתנה תדיר. 

תיאורי מקרה: סיפורי הצלחה עם אקרוניס 

אנו נציג סדרה של מקרים מפורטים הממחישים את ההשפעה האמתית של הפתרונות של Acronis על ארגונים בתעשיות שונות. סיפורי הצלחה אלו מציגים דוגמאות אמיתיות ומשכנעות כיצד אקרוניס סייעה לעסקים להתגבר על אתגרים מורכבים, השגת חוסן תפעולי והגנה על נכסי הנתונים היקרים מפז שלהם. מקרה אחד כזה כולל חברת שירותים חשבונאיים גדולה שחוותה כשל חומרה קטסטרופלי ברמת תרחיש קיצון, וכתוצאה מכך אובדן נתונים קריטיים. עם פתרונות הגיבוי והשחזור של Acronis  שהיו מותקנים ופרוסים על מערכות המחשוב שלה החברה, הארגון הצליח לשחזר במהירות את המערכות שלו ולשחזר את הנתונים שאבדו, תוך מזעור זמן ההשבתה והימנעות מהפסדים כספיים משמעותיים. כמו כן, חברת ייצור תעשייתית התמודדה עם מתקפת תוכנת כופר שאיימה להצפין את מערכות הייצור שלה ולהפסיק את הפעילות. על ידי שימוש בתשתית הגיבוי נגד תוכנות כופר של אקרוניס, הצליח הארגון לסכל את המתקפה ולהחזיר את המערכות שלו למצב שלפני האירוע במהירות, תוך הבטחת המשכיות עסקית ומניעת השבתה וכן שמירה על המוניטין שלו. מקרים אלו מדגישים את החוסן והאמינות שהפתרונות של אקרוניס מייצרים ללקוחות שלה מול איומים ואתגרים מגוונים. 

למיצוי השימוש בתוכנת אקרוניס הכוללים מספר שלבים מרכזיים: 

1. גיבויים רגילים: קבע לוח זמנים לגיבוי קבוע כדי להבטיח שהנתונים והמערכות הקריטיות מגובים באופן שוטף וקבוע. בהתאם לחשיבות הנתונים, ניתן לתזמן גיבויים מדי יום, שבועי, או אפילו בתדירות שעתית. 

2. השתמש בגיבויים אינקרמנטליים מצטברים: נצל את פונקציונליות הגיבוי המצטבר החכם של אקרוניס כדי למזער את משך זמן הגיבוי ואת השימוש החסכוני בשטח האחסון. גיבויים מצטברים מגבים רק את השינויים שבוצעו מאז הגיבוי האחרון, מה שמפחית את עומס העבודה על משאבי המערכת והרשת ומונע עומס על קווי התקשורת והאינטרנט בארגון. 

3. גיבוי למספר יעדי גיבוי: אחסן עותקי גיבוי במספר מיקומים שונים כדי להפחית את הסיכון לאובדן נתונים עקב כשלי חומרה, אסונות או איומי סייבר. השתמש גם בשילוב של אחסון מקומי, אחסון צמוד לרשת (NAS) ואחסון בענן אקרוניס. מומלץ לקבוע את יעדי הגיבוי כחסין מחיקה – שלא ניתן למחוק את המידע מהאחסון. 

4. בדוק בתדירות גבוהה שחזור ניסיון: בדוק באופן קבוע תהליכי גיבוי ושחזור כדי להבטיח שהגיבויים מוצלחים וניתן לשחזר את הנתונים ביעילות במקרה הצורך. ביצוע בדיקות שחזור תקופתיות מסייעים לזהות בעיות או כשלים באסטרטגיית הגיבוי. 

5. יישם אמצעי אבטחה: החל הצפנה על קבצי גיבוי כדי להגן על נתונים רגישים מפני גישה לא מורשית או גניבה. אקרוניס מציעה אפשרויות הצפנה לאבטחת כל סוגי הגיבויים, תוך הבטחת הגישה אליהם על-ידי מפתח סיסמא. הגדר הגבלת גישה לממשק הניהול לכתובות IP מוגדרות מראש. 

6. מעקב אחר תוצאות פעולות גיבוי: הגדר התראות במייל למעקב אחר פעולות הגיבוי השוטפות כדי להיות מדווח על בעיות או כשלים פוטנציאליים באופן רציף. תוכנת Acronis כוללת תכונות ניטור ודיווח מתוזמן למעקב אחר מצב הגיבוי, אופן השימוש באחסון ומדדי ביצועים של מערכות הגיבוי. 

7. עדכוני תוכנה: שמור את תוכנת אקרוניס מעודכנת עם התיקונים העדכונים והגרסאות העדכניות ביותר שאקרוניס משחררת לעתים קרובות כדי ליהנות מתכונות חדשות, שיפורי ביצועים ושיפורי אבטחה. בדוק זאת בקביעות ואף החל זאת בצורה אוטומטית דרך הגדרות בממשק הניהול. כך תשמור על פונקציונליות והגנה מיטביים. 

8. תרגול משתמשים: ספק הדרכה והנחיות לטכנאי הרשת כיצד להשתמש בתוכנת Acronis ביעילות, כולל אופן הגדרת גיבויים, ביצוע שחזור נתונים ומעקב צמוד לפתרון בעיות נפוצות, כולל התראות למייל של המחלקה המופקדת על בקרת תקינות הגיבויים. על ידי ביצוע שיטות עבודה מומלצות אלה, ארגונים ומשתמשים יכולים למקסם את היתרונות של תוכנת Acronis, לשמור על נתונים קריטיים ולשמור על המשכיות עסקית מול איומים ואסונות פוטנציאליים. 

 גיבוי ואבטחת נתונים: מגמות ותחזיות

אנו מציצים לעתיד של גיבוי ואבטחת נתונים, בוחנים מגמות מתפתחות ומבצעים תחזיות לגבי האופן שבו הנוף עשוי להתפתח בשנים הקרובות. מהעלייה של מחשוב הקצה ועד לחשיבות ההולכת וגוברת של אמצעי אבטחה מונעי בינה מלאכותית, נדון במה שעומד לפנינו וכיצד אקרוניס מוכנה לחדש בתגובה להתפתחויות אלו. 

מגמה מרכזית אחת שאנו צופים היא האימוץ הגובר של פתרונות גיבוי ושחזור מקוריים בענן, המונעים על ידי ריבוי יישומים ושירותים מבוססי ענן. ככל שארגונים ממשיכים להעביר את עומסי העבודה שלהם לענן, יגבר הביקוש לפתרונות גיבוי שנבנו כייעודיים עבור סביבות ענן, המציעים אינטגרציה חלקה, מודולריות וגמישות. בנוסף, אנו מצפים לראות דגש גדול יותר על אוטומציה בתהליכי עבודה להגנה על נתונים, שכן ארגונים מבקשים לייעל את התפעול ולשפר את היעילות. על ידי שימוש בכלי אוטומציה מונעי בינה מלאכותית, ארגונים יכולים להפוך משימות שגרתיות לאוטומטיות כגון תזמון גיבוי, העברת נתונים והתאוששות מאסון, ולפנות זמן ומשאבים יקרים ליוזמות אסטרטגיות יותר של העסק. יתרה מכך, אנו צופים התמקדות מתמשכת בחוסן אבטחת סייבר, כאשר ארגונים משקיעים בטכנולוגיות ואסטרטגיות המאפשרות להם לזהות, להגיב ולהתאושש מאיומי סייבר בצורה יעילה יותר.

 אקרוניס נמצאת בחזית המגמה הזו, עם הגישה המשולבת שלה להגנת סייבר המשלבת גיבוי, אבטחת סייבר וניהול נתונים לפלטפורמה מאוחדת. על ידי שמירה על מגמות אלו ואימוץ חדשנות, אקרוניס נמצאת בעמדה טובה להמשיך להוביל את הדרך בתחום המתפתח במהירות של גיבוי מידע ואבטחת נתונים.