מחשוב ענן מאפשר לכם ליהנות מרמת מחשוב גבוהה, זמינות ונגישות של סביבת העבודה שלכם. מרחיב את האפליקציות היישומיות, מגדיל את מבחר התוכנות לשימוש, ללא צורך לרכוש אותן. כל זאת תוך שמירה על איכות הסביבה וחסכון כספי משמעותי.

 

גיבוי ענן המידע והנתונים השמורים במחשב חשובים מאוד להמשך התקין של פעילות הארגון. אנו יודעים, מתוך ניסיון רב שנים, להתאים את הפתרון האופטימלי עבורכם מתוך מבחר הפתרונות הקיימים. הגיבוי האוטומטי מאחסן את הנתונים בשרתים מרוחקים, באופן מאובטח, מוצפן, בטוח ולא פחות חשוב, בעלות נמוכה.

אתם יכולים להיות שקטים, במקרה של שריפה, גנבה, טעות אנוש או כל מקרה לא צפוי אחר, המידע רב החשיבות שלכם ניתן לשחזור והחזרה לשגרת העבודה הינה מהירה וחלקה.

דואר ענן השירות מאפשר יצירת דומיין לארגון ומעבר לשימוש בקידומת דואר עסקית וייצוגית. מאפשר שימוש בתיבת דואר בנפח גדול. זמינות הדואר האלקטרוני במשרד, בבית, בנייד. שימוש במנגנוני ההגנה כמו Anti-Virus ו-Anti-Spam. למעשה, הנגישות למשרד הינה מכל מקום.

 

אנו באיי טי אם אקספרט, מציעים לכם להישען על הניסיון והידע שלנו, לשדרג את סביבת העבודה שלכם ולהצעיד אותה קדימה. אנו מסייעים לכם לעלות את רמת המחשוב של ארגונכם תוך חסכון כלכלי. תוכלו להימנע מרכישת ציוד ותוכנות תשתית יקרים ומהצורך לנהל אותם.

 

היתרונות של מחשוב ענן עונים על הצרכים של כל אחד, החל מאדם פרטי ועד ארגוני
אנטרפרייז. אנו עובדים עם ספקים מובילים ויודעים להתאים את הענן האופטימלי עבורכם.

 

מחשוב ענן