אודות 

ITMexpert הוקמה בשנת 2006, במטרה להעניק ללקוחותיה שירותי ניהול מערכות המחשוב ברמה אחרת. רמת אחת מעל כולם. רבים מבטיחים שירות טוב, אצלנו השירות נמצא במרכז והוא לא פחות ממצוין!  

מקצועיות היא מילת המפתח, המקצועיות באה לידי ביטוי בתחומים רבים. מנקודת מבטו של הלקוח, המקצועיות והניסיון שלנו חוסכים לו כסף. כל פתרון המוצע על-ידינו ללקוח, נבחר במיוחד עבורו ועבור צרכיו המדויקים. אנו יודעים לבחון את דרישות הלקוח, מול הצרכים שלו, יחד עם ראייה קדימה, אל מול ההכרות שלנו עם מבחר רחב של פתרונות טכנולוגיים, נזהה את הפתרון הנכון ביותר, היעיל ביותר והחסכוני ביותר עבור כל לקוח ולקוח.

 

מומחיות הינה פונקציה של ידע, ניסיון ואהבה למקצוע. המומחים שלנו עוסקים בתחום הIT  מזה כחמש עשרה שנה. במהלך השנים, ביצענו פרוייקטים מורכבים ומעניינים. ניהלנו רשתות מחשוב של חברות רבות והצעדנו את לקוחותינו קדימה מבחינה טכנולוגיות, ובכך איפשרנו להם להתקדם ולהתפתח בתחומם, למעשה אנו מרגישים שותפים מלאים להצלחות ולשגשוג עסקי של לקוחותינו.

 

יחס אישי הוא הבסיס ליחסי עבודה מוצלחים. אנו דוגלים בפיתוח יחסי העבודה מול לקוחותינו, לטווח ארוך. אנחנו נהנים ללוות את לקוחותינו במהלך שנים ולתת מענה טכנולוגי מתקדם באשר מגיעה העת להתרחבות והתפתחות של הארגון.

 

זמינות הינה קריטית בעת תקלה. כאשר לקוח נתקל במצב שבו הוא זקוק לפתרון על מנת לעבוד בצורה יעילה, ובוודאי במצב של תקלה משביתה אשר עוצרת את שטף העבודה, אין מחיר לזמן החולף. לקוחותינו אינם נדרשים לפתוח קריאת שירות ולהמתין זמן יקר. כל לקוחותינו זוכים למענה אישי ומיידי. גם משתמשי הקצה פשוט מרימים את הטלפון ומקבלים שירות, ללא תהליכים מסורבלים של תיאור התקלה, המתנה ובזבוז זמן. כל תקלה הניתנת לפתרון בהתחברות מרחוק, מטופלת במהירות, וכאשר נתקלים בתקלה משביתה, אנו נגיע לאתר הלקוח בטווח של שעתיים, לטיפול והשבת שטף העבודה.