שירותי גיבויי והמשכיות עסקית

שירותי גיבויי והמשכיות עסקית

שירות פרימיום שלנו המספק מענה ופתרונות מתקדמים לגיבוי והמשכיות עסקית להתאוששות אחרי אסונות, המבטיח שעסקך ימשיך לתפקד ולפעול בצורה חלקה ללא השבתה גם במקרה של תרחיש קיצון שבו אין לך גישה למערכות המחשוב.

שירותי IT ומערכות מחשוב

שירותי IT ומערכות מחשוב

אנו ננהל את מערכות המחשוב בעסק שלך בצורה יעילה ומקצועית תוך שהמידע החשוב מוגן ובטוח. אנו נצעיד את העסק שלך קדימה בזכות המקצועיות הידע והניסיון שלנו בניהול מערכות מחשוב ברמה הגבוהה ביותר לשביעות רצונך ובמיוחד בצורה שתשמור על המידע בעסק שלך בצורה מיטבית. אנו נדע לעדכן את מערכות המחשוב בעסק שלך כך שיהיו בקדמת הטכנולוגיה העדכנית ביותר. הטכנולוגיה שברשותנו, מטפלת במערכות המחשוב שלך מסביב לשעון 24\7\365 ללא הפסקה.

שירותי הגנת סייבר ואבטחת מידע

שירותי הגנת סייבר ואבטחת מידע

הגנות הסייבר ואבטחת המידע שאנו מיישמים אצל הלקוחות שלנו מסייעים להגן על מערכות המחשוב והמידע שלהם מפני תוקפים ופרצות אבטחה. הם מספקים מנגנוני אבטחה ומעקב, ויודעים לזהות ולמנוע פעולות חשודות בזמן אמת. הם מסייעים לשמור על הפרטיות והרגישות של המידע היקר, ומספקים יכולת לתגובה מהירה במקרים חריגים. אנו נדע להתאים את פתרון ההגנה הטוב ביותר עבור רשת המחשוב שלך ובכך לסייע לשמירת הנתונים שלמים ובטוחים

שירותי מחשוב ענן

שירותי מחשוב ענן

אנו משלבים פתרונות מתקדמים של שירותי מחשוב ענן לניהול ועיבוד הנתונים באינטרנט. באופן הזה אנו מאפשרים למשתמש לגשת למידע ולתוכנות מכל מקום ובכל זמן, באמצעות מחשב וחיבור לאינטרנט. ברוב המקרים זה מאפשר לארגונים לחסוך בהוצאות מחשוב ובהשקעות בתשתיות, ומספקים יכולת גמישות וקלות יותר בניהול מערכות מחשוב. שירותי מחשוב הענן שלנו מספקים פתרון יעיל ובטוח לניהול מידע ותהליכי עסקיים.

שירות וזמינות מיידית

שירות וזמינות מיידית

הבטחת יעילות וזמינות מהירה בעולם הטכנולוגי על ספידים שאנו חשופים אליו היא חיונית על מנת להבטיח ששירותי IT יסופקו ביעילות, מהירות ובאמינות מקסימלית לעסק שלך שלא עוצר לרגע. השירות והזמינות שלנו מתייחסים למתן תמיכת IT מסביב לשעון ללקוחותינו בכל עת שתידרש, כי אנו מבינים שהעסק שלך דורש תשומת לב מיוחדת והיחס שלנו אליו הוא כאילו הוא העסק הכי חשוב בעולם. ובהנחה מוצא זו קל לנו להיות זמינים ונגישים ככל שנדרש. צוות של אנשי מקצוע זמין תמיד לטפל בכל בעיה טכנית או שאילתה, ללא קשר לשעה ביום. הצוות מצויד בכלים ובמומחיות הדרושים לטיפול בכל בעיה שעלולה להתעורר ולספק פתרונות מהירים.